Vyhledat
  • Markéta Adamíková

Pod pokličkou koučování - Co na to Vaše budoucí já?

Po zběsilém roku ve znamení neustálých změn nařízení a očekávání od budoucnosti, se naše společnost konečně "ustáluje" a my se můžeme znovu hluboce nadechnout....(výzkum o návratu ke kvázinormálu najdete například tady:

https://news.gallup.com/poll/350480/life-becomes-quasi-normal-virus-fears-fade.aspx?utm_source=alert&utm_medium=email&utm_content=morelink&utm_campaign=syndication

Hlavním tématem pro měsíc červen je pro mě návrat k dlouhodobému myšlení. Potom, co jsme plánovala z měsíce na měsíc nebo spíše z týdne na týden, přichází znovu doba, kdy je potřeba přemýšlet dlouhodoběji, tak abych se za 2/5/10 let mohla ohlédnout a vnímat můj osobní posun, pozitivní dopad na lidi okolo mě i dopad na svět jako takový.

Právě proto dnes přicházím s koučovacím nástrojem

Dopis mému budoucímu já.

Můžete si, stejně jako já, zkusit napsat dopis, který Vám přijde za několik let. Co byste v něm rádi četli? Co by jste rádi do Té doby vytvořili, změnili nebo vybudovali? Co byste si naopak chtěli připomenout (na co určitě nechcete zapomenout)?

Jedním z nástrojům, kde můžete poslat dopis ve formě e-mailu najdete na:

https://www.futureme.org/

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jak podpořit zaměstnance v této době (březen 2021)

Rádi bychom dnes s vámi nasdíleli výstup z naší online diskuze Jak podpořit zaměstnance v této době. Přímo s HR experty jsme odhalili, jaké hodnoty nám pomáhají udržet a podpořit sounáležitost zaměstn