Vyhledat
  • Markéta Adamíková

Tipy jak zůstat v pohodě v každé době1. Pohyb - Na internetu se to hemží lekcemi tancování, jógy, tipy od sportovců... Naše tělo potřebuje pořád podobné množství pohybu jako před 3 týdny.

2. Ostatní - pečujme o naše vztahy. Vím, že to po ZOOMu není ono, ale pořád je to lepší než nic. Druhá strana nemusí být úplně pozitivně naladěná, pomáhá nadechnout se, parafrázovat a nesoudit.

3. Hodnocení - Dnešní doba přináší výzvy a my na

sebe klademe nové nároky. Někdy nás pak zavalí naše výčitky, vnitřní kritika a jiné neúplně sebe-podporující programy. Občas si odpočiňme, dovolme si dělat chyby a věnujme naši pozornost tomu, co se nám daří

4. Online - Limitujme čas, který trávíme se zprávami

o koronaviru. Já jim věnuji max. hodinu denně, což mi přijde až až.

5. Do 4 týdnů - Někdo tvrdí, že je nejlepší čas pro oddych a nabírání energie, jiní, že nás nejvíce podpoří, když si vytyčíme priority a cíle, kterých chceme během těchto 4 týdnů dosáhnout. Dodáme tak našemu času doma nějaký smysl. Možná je to provokativní otázka, ale: Na co teď máte čas, který jste předtím neměli? Čemu jste se nemohli věnovat a teď můžete?

6. Akce a radosti - Vyzkoušejte něco nového. Ať už je

to online kurz nebo nový recept, odměnou vám bude nejen radost, ale i podpora sebe-vědomí, které teď dostává zabrat.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Chtěla bych poděkovat Kateřině Haring za pozvání do podcastu Podnikatelka, kde jsem měla příležitost mluvit o podnikání a koučování. Náš společný rozhovor si můžete poslechnout na: https://www.info.cz